Ana sayfa

Shenzhen Howmelly Technology Co., Ltd.

şirket Profili
Biz Kimiz:

Shenzhen Howmelly Technology Co, Ltd profesyonel bir yüksek teknoloji fabrikada Ar-Ge konusunda uzmanlaşmış, üretim ve kablosuz video mobil verici, acil iletişim komuta sistemi ve akıllı iletişim İHA satışı.
Ürünlerimiz kamu güvenliği, silahlı polis, gümrük, orman yangını önleme, televizyon istasyonu ve başarıyla uygulanmaktadır ve ayrıca petrol sahası, elektrik, izleme, kablosuz erişim ağı vb gibi sivil kullanım için yaygın olarak kullanılmaktadır.

Üretim hattı:
Fabrika Longgang Shenzhen'de yer almaktadır ve 2200 metrekareden fazla bir alana sahiptir ve 4 modern montaj hattı ile donatılmıştır, ISO9001 sertifikasına sahiptir.
Üretim yeri, temiz üretim atölyesinin yüksek temizliğidir.
CNS elektronik endüstrisi temiz atölye tasarım şartnamesi (GB 50472-2008) gerekliliğine tamamen uygundur.

Ar-Ge:
12 yıldan fazla bir konsantrasyonda, COFDM endüstrisinde çekirdek teknolojide uzmanlaşmıştır. Ürettiğimiz yüksek çözünürlüklü kablosuz video verici sistemi, nispeten dar hava bant genişliğine ve çok yollu girişime dirençli güçlü kabiliyetine sahip mevcut önde gelen modülasyon tekniğini benimsemiştir. çok yollu yansıma ve bariyerin neden olduğu zorlukların üstesinden gelmek, böylece gerçek zamanlı HD video çekmeyi ve iletmeyi gerçekleştirmemek için karmaşık ortamdaki uygulamalar için özellikle uygun bir görüş hattı yoktur.
Güçlü teknoloji ve kalite test kabiliyetimiz var ve radyo frekansı ünitelerinin ürün güvenilirliğini ve geliştirme ve tasarımını araştırmak için Ar-Ge, mühendis, test merkezi ve güvenilirlik araştırma laboratuvarı departmanı var.
Müşterimiz için mükemmel ve kullanışlı kablosuz mobil vedio verici sistemi üretmeyi ilke edinmiştir. Şu anda sınırlı sayıda işgücünü en aza indirgemek için aynı sıklıkta ağ ürünleri geliştirmekteyiz.
Frekans kaynağı

Görevimiz:
Güzel hayat bizim ortak inancımızdır, hadi daha barışçıl bir dünyayı sürdürmek için birlikte çalışalım!

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz

Nisan 2010: İHA, sırt çantası ve araca monteli H.264 Dijital COFDM kablosuz video vericisini piyasaya sürdü.

Ekim 2010: HD yayın ve televizyon canlı kablosuz mobil iletim ekipmanları, iki yönlü ses, iki yönlü veri iletim ekipmanları başlattı.

Mayıs , 2011: Kablosuz IP ağ iletim sistemi başlattı

Mayıs, 2013: Noktadan noktaya, noktadan noktaya ve çoktan çok sayıda entegre hizmet iletişimi için en iyi seçenek olan MESH Genişbant AD HOC ağ telsizini piyasaya sürdü

Nisan, 2014 : Video iletimi, büyük veri ve diğer veriler için boyut (L8.5 * W6.5 * H2.2CM), geniş bant (12Mbps), uzun mesafe (1-30km) ağ HD radyo istasyonu olan kompakt modülü piyasaya sürdü büyük kolaylık sağlamak için uygulamalar.

Feburary, 201 5 : 4G kablosuz video iletim sistemi HM4GSV'yi başlattı

Ağustos 2018: Dijital radyo istasyonları için yeni ulusal standardın formülasyonuna katıldı: “Kablosuz Veri Alıcı Vericiler için Genel Şartname”.

Shenzhen Howmelly Technology Co., Ltd.
Shenzhen Howmelly Technology Co., Ltd.
Shenzhen Howmelly Technology Co., Ltd.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : HOWMELLY

No. Çalışanları : 100~199

Yıllık satış : 5million-10million

Yıl kurulan : 2014

İhracat p.c : 80% - 90%

Main Product: COFDM wireless video transmitter,long range wireless video transmitter,wireless video transmitter re